Logo

Działka na sprzedaż, 1 149,00 m², oferta nr 42721/3186/OGS

143 625 zł

125 zł /m²

Rata 672 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1149 m², Borzestowo

Borzestowo

Działka 1 149,00 m², oferta nr , 42721/3186/OGS, Borzestowo
42721/3186/OGS - zdjęcie nr 0
42721/3186/OGS - zdjęcie nr 1
42721/3186/OGS - zdjęcie nr 2
42721/3186/OGS - zdjęcie nr 3
42721/3186/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1149 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

125 zł

Powierzchnia:

1 149,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą