Logo

Działka na sprzedaż, 17,00 m², oferta nr 44723/3186/OGS

9 000 zł

529 zł /m²

Rata 42 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 17 m², Juliusza Słowackiego, Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce, Juliusza Słowackiego

Działka 17,00 m², oferta nr , 44723/3186/OGS, Boguszów-Gorce, Juliusza Słowackiego
Lokalizacja działki 17 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

529 zł

Powierzchnia:

17,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą