Logo

Działka na sprzedaż, 13 994,00 m², oferta nr 44702/3186/OGS

938 232 zł

67 zł /m²

Rata 4 390 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 13994 m², Bierkowo

Bierkowo

Działka 13 994,00 m², oferta nr , 44702/3186/OGS, Bierkowo
Lokalizacja działki 13994 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

67 zł

Powierzchnia:

13 994,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą