Logo

Działka na sprzedaż, 1 671,00 m², oferta nr JELY371

384 000 zł

230 zł /m²

Rata 1 797 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Bielsko-Biała

Działka 1 671,00 m², oferta nr , JELY371, Bielsko-Biała
JELY371 - zdjęcie nr 0
JELY371 - zdjęcie nr 1
JELY371 - zdjęcie nr 2
JELY371 - zdjęcie nr 3
JELY371 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1671 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

230 zł

Powierzchnia:

1 671,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą