Działka na sprzedaż, 1 300,00 m², oferta nr 8488/3098/OGS
171 000 zł
132 zł /m²
Rata 800 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.
Bartoszówka

7
Cena za m²:
132 zł
Powierzchnia:
1 300,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą