Logo

Działka na sprzedaż, 3 173,00 m², oferta nr 668/14328/OGS

210 000 zł

66 zł /m²

Rata 983 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Bartnica

Działka 3 173,00 m², oferta nr , 668/14328/OGS, Bartnica
668/14328/OGS - zdjęcie nr 0
668/14328/OGS - zdjęcie nr 3
668/14328/OGS - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

66 zł

Powierzchnia:

3 173,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą