Logo

Dom na sprzedaż, 447,00 m², oferta nr 7028/3098/ODS

1 200 000 zł

2 685 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Żyrardów

Dom 447,00 m², oferta nr , 7028/3098/ODS, Żyrardów
7028/3098/ODS - zdjęcie nr 0
7028/3098/ODS - zdjęcie nr 1
7028/3098/ODS - zdjęcie nr 2
7028/3098/ODS - zdjęcie nr 3
7028/3098/ODS - zdjęcie nr 4
7028/3098/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

447,00 m²

Powierzchnia działki:

1 400,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?