Logo

Dom na sprzedaż, 510,00 m², oferta nr 5799/2089/ODS

1 650 000 zł

3 235 zł /m²

Rata 7 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Kielce, Centrum, Zagnańska

Dom 510,00 m², oferta nr , 5799/2089/ODS, Kielce, Centrum, Zagnańska
5799/2089/ODS - zdjęcie nr 0
5799/2089/ODS - zdjęcie nr 1
5799/2089/ODS - zdjęcie nr 2
5799/2089/ODS - zdjęcie nr 3
5799/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 510 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

510,00 m²

Powierzchnia działki:

898,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1938

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?