Logo

Dom na sprzedaż, 324,00 m², oferta nr SDCUCY662

1 960 000 zł

6 049 zł /m²

Rata 9 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Wołomin

Dom 324,00 m², oferta nr , SDCUCY662, Wołomin
SDCUCY662 - zdjęcie nr 0
SDCUCY662 - zdjęcie nr 1
SDCUCY662 - zdjęcie nr 2
SDCUCY662 - zdjęcie nr 3
SDCUCY662 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 324 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

9 pokoi

Powierzchnia:

324,00 m²

Powierzchnia działki:

814,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1988

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?