Logo

Dom na sprzedaż, 145,00 m², oferta nr 7132/2089/ODS

1 890 000 zł

13 034 zł /m²

Rata 8 843 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Lublin, Abramowice, Wojewodzińska

Dom 145,00 m², oferta nr , 7132/2089/ODS, Lublin, Abramowice, Abramowice, Wojewodzińska
7132/2089/ODS - zdjęcie nr 0
7132/2089/ODS - zdjęcie nr 1
7132/2089/ODS - zdjęcie nr 2
7132/2089/ODS - zdjęcie nr 3
7132/2089/ODS - zdjęcie nr 4
7132/2089/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

145,00 m²

Powierzchnia działki:

306,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?