Logo

Dom na sprzedaż, 380,00 m², oferta nr SDMIDI108

3 300 000 zł

8 684 zł /m²

Rata 15 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Rowy, Wikingów

Dom 380,00 m², oferta nr , SDMIDI108, Rowy, Wikingów
SDMIDI108 - zdjęcie nr 0
SDMIDI108 - zdjęcie nr 1
SDMIDI108 - zdjęcie nr 2
SDMIDI108 - zdjęcie nr 3
SDMIDI108 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 380 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

380,00 m²

Powierzchnia działki:

940,00 m²

Typ domu:

apartamentowiec

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?