Logo

Dom na sprzedaż, 236,03 m², oferta nr BS2-DS-302624-136

1 150 000 zł

4 872 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wieliczka

Dom 236,03 m², oferta nr , BS2-DS-302624-136, Wieliczka
BS2-DS-302624-136 - zdjęcie nr 0
BS2-DS-302624-136 - zdjęcie nr 1
BS2-DS-302624-136 - zdjęcie nr 2
BS2-DS-302624-136 - zdjęcie nr 3
BS2-DS-302624-136 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 236.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

236,03 m²

Powierzchnia działki:

800,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?