Logo

Dom na sprzedaż, 100,00 m², oferta nr SDMIBY645

1 350 000 zł

13 500 zł /m²

Rata 6 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Myszków, Waryńskiego

Dom 100,00 m², oferta nr , SDMIBY645, Myszków, Waryńskiego
SDMIBY645 - zdjęcie nr 0
SDMIBY645 - zdjęcie nr 1
SDMIBY645 - zdjęcie nr 2
SDMIBY645 - zdjęcie nr 3
SDMIBY645 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 100 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

100,00 m²

Powierzchnia działki:

700,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?