Logo

Dom na sprzedaż, 180,94 m², oferta nr 24898/78/ODS

2 770 000 zł

15 309 zł /m²

Rata 12 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Wilanów

Dom 180,94 m², oferta nr , 24898/78/ODS, Warszawa, Wilanów, Wilanów
24898/78/ODS - zdjęcie nr 0
24898/78/ODS - zdjęcie nr 1
24898/78/ODS - zdjęcie nr 2
24898/78/ODS - zdjęcie nr 3
24898/78/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 180.94 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

180,94 m²

Powierzchnia działki:

250,52 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?