Logo

Dom na sprzedaż, 330,00 m², oferta nr 3943/1969/ODS

1 350 000 zł

4 091 zł /m²

Rata 6 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Wawer

Dom 330,00 m², oferta nr , 3943/1969/ODS, Warszawa, Wawer, Wawer
3943/1969/ODS - zdjęcie nr 0
3943/1969/ODS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja domu 330 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

10 pokoi

Powierzchnia:

330,00 m²

Powierzchnia działki:

400,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?