Logo

Dom na sprzedaż, 96,51 m², oferta nr 24906/78/ODS

1 498 815 zł

15 530 zł /m²

Rata 7 013 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Wawer

Dom 96,51 m², oferta nr , 24906/78/ODS, Warszawa, Wawer, Wawer
24906/78/ODS - zdjęcie nr 0
24906/78/ODS - zdjęcie nr 1
24906/78/ODS - zdjęcie nr 2
24906/78/ODS - zdjęcie nr 3
24906/78/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 96.51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

96,51 m²

Powierzchnia działki:

126,05 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?