Logo

Dom na sprzedaż, 103,00 m², oferta nr 7254/3098/ODS

2 085 000 zł

20 243 zł /m²

Rata 9 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów

Dom 103,00 m², oferta nr , 7254/3098/ODS, Warszawa, Ursynów, Ursynów
7254/3098/ODS - zdjęcie nr 0
7254/3098/ODS - zdjęcie nr 1
7254/3098/ODS - zdjęcie nr 2
7254/3098/ODS - zdjęcie nr 3
7254/3098/ODS - zdjęcie nr 4
7254/3098/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

103,00 m²

Powierzchnia działki:

180,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?