Logo

Dom na sprzedaż, 180,00 m², oferta nr SDDIFA403

3 200 000 zł

17 778 zł /m²

Rata 14 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Przewłoka, Ustecka

Dom 180,00 m², oferta nr , SDDIFA403, Przewłoka, Ustecka
SDDIFA403 - zdjęcie nr 0
SDDIFA403 - zdjęcie nr 1
SDDIFA403 - zdjęcie nr 2
SDDIFA403 - zdjęcie nr 3
SDDIFA403 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

180,00 m²

Powierzchnia działki:

5 026,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2001

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?