Logo

Dom na sprzedaż, 189,00 m², oferta nr 487/14727/ODS

1 860 000 zł

9 841 zł /m²

Rata 8 702 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Place4You

Warszawa, Białołęka, Twórcza

Dom 189,00 m², oferta nr , 487/14727/ODS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Twórcza
487/14727/ODS - zdjęcie nr 0
487/14727/ODS - zdjęcie nr 1
487/14727/ODS - zdjęcie nr 2
487/14727/ODS - zdjęcie nr 3
487/14727/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 189 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

189,00 m²

Powierzchnia działki:

437,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2006

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?