Logo

Dom na sprzedaż, 630,00 m², oferta nr R5077408

50 439 340 zł

80 062 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, The Golden Mile

Dom 630,00 m², oferta nr , R5077408, The Golden Mile
R5077408 - zdjęcie nr 0
R5077408 - zdjęcie nr 1
R5077408 - zdjęcie nr 2
R5077408 - zdjęcie nr 3
R5077408 - zdjęcie nr 4
R5077408 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

630,00 m²

Powierzchnia działki:

742,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę