Logo

Dom na sprzedaż, 903,00 m², oferta nr R5006170

25 007 740 zł

27 694 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, The Golden Mile

Dom 903,00 m², oferta nr , R5006170, The Golden Mile
R5006170 - zdjęcie nr 0
R5006170 - zdjęcie nr 1
R5006170 - zdjęcie nr 2
R5006170 - zdjęcie nr 3
R5006170 - zdjęcie nr 4
R5006170 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

903,00 m²

Powierzchnia działki:

1 556,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę