Logo

Dom na sprzedaż, 120,69 m², oferta nr TC597560

1 199 000 zł

9 935 zł /m²

Rata 5 610 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Opole, Kolonia Gosławicka, Tarnopolska

Dom 120,69 m², oferta nr , TC597560, Opole, Kolonia Gosławicka, Tarnopolska
TC597560 - zdjęcie nr 0
TC597560 - zdjęcie nr 1
TC597560 - zdjęcie nr 2
TC597560 - zdjęcie nr 3
TC597560 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 120.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

120,69 m²

Powierzchnia działki:

221,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?