Logo

Dom na sprzedaż, 327,00 m², oferta nr FRP-DS-198670-7

3 600 000 zł

11 009 zł /m²

Rata 16 844 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Szydłowo

Dom 327,00 m², oferta nr , FRP-DS-198670-7, Szydłowo
FRP-DS-198670-7 - zdjęcie nr 0
FRP-DS-198670-7 - zdjęcie nr 1
FRP-DS-198670-7 - zdjęcie nr 2
FRP-DS-198670-7 - zdjęcie nr 3
FRP-DS-198670-7 - zdjęcie nr 4
FRP-DS-198670-7 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

327,00 m²

Powierzchnia działki:

5 246,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?