Logo

Dom na sprzedaż, 132,86 m², oferta nr FRP-DS-198528

1 119 000 zł

8 422 zł /m²

Rata 5 236 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Szydłowo

Dom 132,86 m², oferta nr , FRP-DS-198528, Szydłowo
FRP-DS-198528 - zdjęcie nr 0
FRP-DS-198528 - zdjęcie nr 1
FRP-DS-198528 - zdjęcie nr 2
FRP-DS-198528 - zdjęcie nr 3
FRP-DS-198528 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 132.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

132,86 m²

Powierzchnia działki:

761,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2023

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?