Logo

Dom na sprzedaż, 428,00 m², oferta nr SDLIRI204

1 800 000 zł

4 206 zł /m²

Rata 8 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Niekanin, Szmaragdowa

Dom 428,00 m², oferta nr , SDLIRI204, Niekanin, Szmaragdowa
SDLIRI204 - zdjęcie nr 0
SDLIRI204 - zdjęcie nr 1
SDLIRI204 - zdjęcie nr 2
SDLIRI204 - zdjęcie nr 3
SDLIRI204 - zdjęcie nr 4
SDLIRI204 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

9 pokoi

Powierzchnia:

428,00 m²

Powierzchnia działki:

1 375,00 m²

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?