Logo

Nowy dom, 187,03 m², oferta nr B2B2

1 350 000 zł

7 218 zł /m²

Rata 6 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Cottage Village

Łazy, ul. Szklarniowa

Dom 187,03 m², oferta nr B2B2, Cottage Village, Łazy, ul. Szklarniowa
Cottage Village - zdjęcie nr 0
Cottage Village - zdjęcie nr 1
Cottage Village - zdjęcie nr 2
Cottage Village - zdjęcie nr 3
Cottage Village - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja domu 187.03 m², B2B2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

187,03 m²

Typ domu:

bliźniak

Liczba poziomów:

3

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

poddasze użytkowe (52,71 m²), ogródek (141,00 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?