Logo

Dom na sprzedaż, 204,83 m², oferta nr 5772/4112/ODS

1 145 000 zł

5 590 zł /m²

Rata 5 357 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szewce

Dom 204,83 m², oferta nr , 5772/4112/ODS, Szewce
5772/4112/ODS - zdjęcie nr 0
5772/4112/ODS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 204.83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

204,83 m²

Powierzchnia działki:

1 800,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?