Logo

Dom na sprzedaż, 227,98 m², oferta nr 20874

1 470 000 zł

6 448 zł /m²

Rata 6 878 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Home Partner

Pietrzykowice, Szczęśliwa

Dom 227,98 m², oferta nr , 20874, Pietrzykowice, Szczęśliwa
20874 - zdjęcie nr 0
20874 - zdjęcie nr 1
20874 - zdjęcie nr 2
20874 - zdjęcie nr 3
20874 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 227.98 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

227,98 m²

Powierzchnia działki:

625,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2011

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?