Logo

Dom na sprzedaż, 201,00 m², oferta nr BS1-DS-315173-21

1 590 000 zł

7 910 zł /m²

Rata 7 439 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Szczęśliwa

Dom 201,00 m², oferta nr , BS1-DS-315173-21, Kraków, Podgórze, Szczęśliwa
BS1-DS-315173-21 - zdjęcie nr 0
BS1-DS-315173-21 - zdjęcie nr 1
BS1-DS-315173-21 - zdjęcie nr 2
BS1-DS-315173-21 - zdjęcie nr 3
BS1-DS-315173-21 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 201 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

201,00 m²

Powierzchnia działki:

359,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1973

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?