Logo

Dom na sprzedaż, 370,30 m², oferta nr 323/14328/ODS

1 190 000 zł

3 214 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Sowa

Świebodzice

Dom 370,30 m², oferta nr , 323/14328/ODS, Świebodzice
323/14328/ODS - zdjęcie nr 0
323/14328/ODS - zdjęcie nr 1
323/14328/ODS - zdjęcie nr 2
323/14328/ODS - zdjęcie nr 3
323/14328/ODS - zdjęcie nr 4
323/14328/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

370,30 m²

Powierzchnia działki:

599,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?