Logo

Dom na sprzedaż, 300,00 m², oferta nr 6778/2089/ODS

1 699 999 zł

5 667 zł /m²

Rata 7 954 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, św. Andrzeja Boboli

Dom 300,00 m², oferta nr , 6778/2089/ODS, Toruń, Chełmińskie Przedmieście, św. Andrzeja Boboli
6778/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6778/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6778/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6778/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6778/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 300 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

300,00 m²

Powierzchnia działki:

600,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?