Logo

Dom na sprzedaż, 300,00 m², oferta nr SDZOFE204

2 700 000 zł

9 000 zł /m²

Rata 12 633 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Klecza Dolna, Stryszowska

Dom 300,00 m², oferta nr , SDZOFE204, Klecza Dolna, Stryszowska
SDZOFE204 - zdjęcie nr 0
SDZOFE204 - zdjęcie nr 1
SDZOFE204 - zdjęcie nr 2
SDZOFE204 - zdjęcie nr 3
SDZOFE204 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 300 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Powierzchnia:

300,00 m²

Powierzchnia działki:

3 161,00 m²

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?