Logo

Dom na sprzedaż, 215,87 m², oferta nr SDLOBY757

789 000 zł

3 655 zł /m²

Rata 3 692 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Parszów, Staszica

Dom 215,87 m², oferta nr , SDLOBY757, Parszów, Staszica
SDLOBY757 - zdjęcie nr 0
SDLOBY757 - zdjęcie nr 1
SDLOBY757 - zdjęcie nr 2
SDLOBY757 - zdjęcie nr 3
SDLOBY757 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 215.87 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

215,87 m²

Powierzchnia działki:

4 400,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?