Logo

Dom na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr SDRUVY181

819 000 zł

4 818 zł /m²

Rata 3 832 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Stare Wierzchowo

Dom 170,00 m², oferta nr , SDRUVY181, Stare Wierzchowo
SDRUVY181 - zdjęcie nr 0
SDRUVY181 - zdjęcie nr 1
SDRUVY181 - zdjęcie nr 2
SDRUVY181 - zdjęcie nr 3
SDRUVY181 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 170 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

1 135,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?