Logo

Dom na sprzedaż, 350,00 m², oferta nr SDJICE769

620 000 zł

1 771 zł /m²

Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Wojkowice, Stara

Dom 350,00 m², oferta nr , SDJICE769, Wojkowice, Stara
SDJICE769 - zdjęcie nr 0
SDJICE769 - zdjęcie nr 1
SDJICE769 - zdjęcie nr 2
SDJICE769 - zdjęcie nr 3
SDJICE769 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 350 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

10 pokoi

Powierzchnia:

350,00 m²

Powierzchnia działki:

1 050,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Dom na sprzedaż, 350,00 m², Wojkowice, Stara, SDJICE769 | Tabelaofert.pl