Logo

Dom na sprzedaż, 173,00 m², oferta nr SDZEFU301

1 998 000 zł

11 549 zł /m²

Rata 9 348 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Opacz-Kolonia, Środkowa

Dom 173,00 m², oferta nr , SDZEFU301, Opacz-Kolonia, Środkowa
SDZEFU301 - zdjęcie nr 0
SDZEFU301 - zdjęcie nr 1
SDZEFU301 - zdjęcie nr 2
SDZEFU301 - zdjęcie nr 3
SDZEFU301 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 173 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

173,00 m²

Powierzchnia działki:

600,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?