Logo

Dom na sprzedaż, 445,00 m², oferta nr ASP-DS-51572

2 150 000 zł

4 831 zł /m²

Rata 10 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Żory, Spacerowa

Dom 445,00 m², oferta nr , ASP-DS-51572, Żory, Spacerowa
ASP-DS-51572 - zdjęcie nr 0
ASP-DS-51572 - zdjęcie nr 1
ASP-DS-51572 - zdjęcie nr 2
ASP-DS-51572 - zdjęcie nr 3
ASP-DS-51572 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 445 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

445,00 m²

Powierzchnia działki:

686,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2006

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?