Logo

Dom na sprzedaż, 45,00 m², oferta nr 38577

398 000 zł

8 844 zł /m²

Rata 1 862 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 45 m², Spacerowa, Barkowice

Barkowice, Spacerowa

Dom 45,00 m², oferta nr , 38577, Barkowice, Spacerowa
38577 - zdjęcie nr 0
38577 - zdjęcie nr 1
38577 - zdjęcie nr 2
38577 - zdjęcie nr 3
38577 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,00 m²

Powierzchnia działki:

940,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?