Logo

Dom na sprzedaż, 150,00 m², oferta nr SDJENU977

995 000 zł

6 633 zł /m²

Rata 4 655 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Skierniewice

Dom 150,00 m², oferta nr , SDJENU977, Skierniewice
SDJENU977 - zdjęcie nr 0
SDJENU977 - zdjęcie nr 1
SDJENU977 - zdjęcie nr 2
SDJENU977 - zdjęcie nr 3
SDJENU977 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 150 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

150,00 m²

Powierzchnia działki:

1 809,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1997

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?