Logo

Dom na sprzedaż, 155,00 m², oferta nr RCS-O638821

1 360 000 zł

8 774 zł /m²

Rata 6 363 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty RCS Nieruchomości

Gądów, Sąsiedzka

Dom 155,00 m², oferta nr , RCS-O638821, Gądów, Sąsiedzka
RCS-O638821 - zdjęcie nr 0
RCS-O638821 - zdjęcie nr 1
RCS-O638821 - zdjęcie nr 2
RCS-O638821 - zdjęcie nr 3
RCS-O638821 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 155 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

155,00 m²

Powierzchnia działki:

300,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2022

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?