Logo

Dom na sprzedaż, 108,00 m², oferta nr 41574

899 000 zł

8 324 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 108 m², Różnowo 55P, Dywity

Dywity, Różnowo 55P

Dom 108,00 m², oferta nr , 41574, Dywity, Różnowo 55P
41574 - zdjęcie nr 0
41574 - zdjęcie nr 1
41574 - zdjęcie nr 2
41574 - zdjęcie nr 3
41574 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 108 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

108,00 m²

Powierzchnia działki:

735,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?