Logo

Dom na sprzedaż, 258,00 m², oferta nr BS5-DS-308850-131

1 260 000 zł

4 884 zł /m²

Rata 5 895 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Świątniki Górne, Różana

Dom 258,00 m², oferta nr , BS5-DS-308850-131, Świątniki Górne, Różana
BS5-DS-308850-131 - zdjęcie nr 0
BS5-DS-308850-131 - zdjęcie nr 1
BS5-DS-308850-131 - zdjęcie nr 2
BS5-DS-308850-131 - zdjęcie nr 3
BS5-DS-308850-131 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 258 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

258,00 m²

Powierzchnia działki:

1 100,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1982

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?