Logo

Dom na sprzedaż, 92,00 m², oferta nr 44035

1 060 000 zł

11 522 zł /m²

Rata 4 959 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Długołęka, Robotnicza

Dom 92,00 m², oferta nr , 44035, Długołęka, Robotnicza
44035 - zdjęcie nr 0
44035 - zdjęcie nr 1
44035 - zdjęcie nr 2
44035 - zdjęcie nr 3
44035 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 92 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

92,00 m²

Powierzchnia działki:

340,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?