Logo

Dom na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr ASR-DS-46689

499 000 zł

2 935 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sędziszów Małopolski, Rędziny

Dom 170,00 m², oferta nr , ASR-DS-46689, Sędziszów Małopolski, Rędziny
ASR-DS-46689 - zdjęcie nr 0
ASR-DS-46689 - zdjęcie nr 1
ASR-DS-46689 - zdjęcie nr 2
ASR-DS-46689 - zdjęcie nr 3
ASR-DS-46689 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 170 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

565,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

1984

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?