Logo

Dom na sprzedaż, 150,00 m², oferta nr 572/10630/ODS

1 600 000 zł

10 667 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty United Nieruchomości

Raszów

Dom 150,00 m², oferta nr , 572/10630/ODS, Raszów
572/10630/ODS - zdjęcie nr 0
572/10630/ODS - zdjęcie nr 1
572/10630/ODS - zdjęcie nr 2
572/10630/ODS - zdjęcie nr 3
572/10630/ODS - zdjęcie nr 4
572/10630/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

150,00 m²

Powierzchnia działki:

2 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?