Logo

Dom na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr SDCOSY792

1 244 000 zł

7 318 zł /m²

Rata 5 820 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Rakowiska

Dom 170,00 m², oferta nr , SDCOSY792, Rakowiska
SDCOSY792 - zdjęcie nr 0
SDCOSY792 - zdjęcie nr 1
SDCOSY792 - zdjęcie nr 2
SDCOSY792 - zdjęcie nr 3
SDCOSY792 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 170 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

1 019,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?