Logo

Nowy dom, 385,34 m², oferta nr G/1B2/V13

17 937 755 zł

46 550 zł/m²

Monitoring cen

Czarnogóra, Tivat, Radovici

Dom 385,34 m², oferta nr G/1B2/V13, Golf Villas by Luštica Bay, Tivat, Radovici
1 / 3
Golf Villas by Luštica Bay - zdjęcie nr 0
Golf Villas by Luštica Bay - zdjęcie nr 2
Lokalizacja domu 385.34 m², G/1B2/V13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

385,34 m²

Powierzchnia działki:

1 201,00 m²

Typ domu:

dom

Liczba poziomów:

2

Garaż:

garaż

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę