Logo

Dom na sprzedaż, 127,86 m², oferta nr 20869

999 900 zł

7 820 zł /m²

Rata 4 678 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Home Partner

Chrząstawa Mała, Radosna

Dom 127,86 m², oferta nr , 20869, Chrząstawa Mała, Radosna
20869 - zdjęcie nr 0
20869 - zdjęcie nr 1
20869 - zdjęcie nr 2
20869 - zdjęcie nr 3
20869 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 127.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

127,86 m²

Powierzchnia działki:

609,50 m²

Rok Budowy:

2019

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?