Logo

Dom na sprzedaż, 132,26 m², oferta nr FINI611

1 250 000 zł

9 451 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Rąbień

Dom 132,26 m², oferta nr , FINI611, Rąbień
FINI611 - zdjęcie nr 0
FINI611 - zdjęcie nr 1
FINI611 - zdjęcie nr 2
FINI611 - zdjęcie nr 3
FINI611 - zdjęcie nr 4
FINI611 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

132,26 m²

Powierzchnia działki:

809,70 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2021

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?