Logo

Dom na sprzedaż, 360,00 m², oferta nr BS5-DS-313914-112

1 400 000 zł

3 889 zł /m²

Rata 6 550 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bochnia, Poniatowskiego

Dom 360,00 m², oferta nr , BS5-DS-313914-112, Bochnia, Poniatowskiego
BS5-DS-313914-112 - zdjęcie nr 0
BS5-DS-313914-112 - zdjęcie nr 1
BS5-DS-313914-112 - zdjęcie nr 2
BS5-DS-313914-112 - zdjęcie nr 3
BS5-DS-313914-112 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 360 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

360,00 m²

Powierzchnia działki:

1 020,00 m²

Typ domu:

kamienica

Rok Budowy:

1920

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?